Powiadom znajomego:

Polski Związek Wędkarski Okręg w Poznaniu informuje realizacji przedsięwzięcia

pn.: „Udostępnienie innowacyjnego oprogramowania do systemu szkoleń oraz platformy monitoringu środowiska."

Celem operacji jest:

Rozwój szkoleń zawodowych, nowych umiejętności zawodowych, uczenia się przez całe życie.

Planowane efekty operacji to:

W ramach realizacji operacji planuje się organizację cyklu szkoleń internetowych oraz wprowadzenie systemu alarmowania przed zagrożeniami środowiskowymi za pomocą innowacyjnego oprogramowania do systemu szkoleń i platformy monitoringu środowiskowego. W celu realizacji założeń projektowych zakłada się rozbudowę infrastruktury IT Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Poznaniu. Zadanie obejmuje zakup, dostawę i konfigurację serwera z urządzeniami aktywnymi i niezbędnymi licencjami oraz zakup komputerów przenośnych wraz z urządzeniami wielofunkcyjnymi i możliwością korzystania z internetu mobilnego dla kół wędkarskich działających na terenie Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Poznaniu.
Realizacja operacji umożliwi podjęcie szeroko zakrojonych działań edukacyjno-informacyjnych skierowanych do członków i sympatyków stowarzyszenia. Rozbudowa infrastruktury IT pozwoli na zapewnienie profesjonalnego zaplecza do realizacji zadań statutowych zarówno w zakresie działań edukacyjnych jak i mających na celu zapobieganie negatywnym skutkom zmian w środowisku oraz niszczycielskiej działalności człowieka. Zaplanowane w ramach operacji działania pozwolą na promowanie kapitału ludzkiego i stworzenie oddolnej sieci kontaktów.

Wartość operacji wynosi 872 427,18 zł

Uzyskano dofinansowanie w kwocie 744 804,42 zł w ramach działania 2.6. „Promowanie kapitału ludzkiego i tworzenie sieci kontaktów" o którym mowa w art. 50 Rozporządzenia 508/2014 w zakresie Priorytetu 2 - "Wspieranie akwakultury zrównoważonej środowiskowo, zasobooszczędnej, innowacyjnej, konkurencyjnej i opartej na wiedzy", zawartego w Programie Operacyjnym „Rybactwo i Morze" w tym współfinansowanie Unii Europejskiej w ramach EFMR wynosi 558 603,31 zł

• prezentacja-omowienie-sposobu-realizacji-szkolen-o.pptx

• 0.41 MB